Návody

16.12.2008 | rubrika: Návody

Jak se lze připojit do týmu na BOINC

Připojení k týmu se musí provést na každém projektu zvlášť a to přímo na stránkách daného projektu. Postup je prakticky stejný téměř u všech BOINC projektů.

Snadný postup pro připojení k Czech National Teamu

Klikněte na tento přímý odkaz.


Stačí zadat svou e-mailovou adresu a vlastní heslo, které jste použili při registraci. Pokud si heslo nepamatujete, můžete si jej na této stánce nechat zaslat na registrační mail. Stačí kliknout na forgot password.Pokud jste své registrační údaje zadali správně, zobrazí se vám takováto obrazovka, kde stačí kliknout na Join team.Následně se vám zobrazí potvrzení o úspěšněm připojení k týmu.
Podrobnější postup pro výběr týmu, do kterého chcete vstoupit


Na hlavní stránce projektu klikněte na Váš účet, abyste se dostali k přihlášení na svůj účet.Stačí zadat svou e-mailovou adresu a vlastní heslo, které jste použili při registraci. Pokud si heslo nepamatujete, můžete si jej na této stánce nechat zaslat na registrační mail. Stačí kliknout na forgot password.Po přihlášení do vašeho profilu, v něm najdete kolonku Tým.
Pokud už jste v některém týmu přihlášeni, zmáčkněte na tlačítko Opustit tým. Pokud již jste tak učinili, či jste ještě v žádném týmu nebyli, tak klikněte na tlačítko Najít tým.Do vyhledávacího pole, zadejte jméno našeho týmu Czech National Team a ze zemí vyberte Czech Republic. Poté zmáčkněte Hledat.Pokud jste zadali jméno týmu správně, tak se vám jeho jméno zobrazí ve výpise hned na prvním místě. Klikněte tedy na jeho jméno pro vstup na stránku našeho týmu.Pod základními informacemi o týmu, naleznete tlačítko Join this team, na které klikněte.Pokud jste vše provedli správně a server projektu vaši změnu přijal, tak se vám jméno našeho týmu zobrazí přímo ve vašem profilu, u položky Tým".